• Pastierovic/aanders.de

Autobusové linky

Zde naleznete seznam linek regionální dopravy a úseků, na kterých platí jízdenka EgroNet.

region

linka

obor platnosti

Landkreis Bayreuth

328

Bayreuth - Bindlach - Bayreuth

Landkreis Bayreuth

329

Bayreuth - Bischofsgrün - Fichtelberg - Warmensteinach

Landkreis Bayreuth

330

Bayreuth - Bindlach/Goldkronach - Bad Berneck

Landkreis Bayreuth

367

Bayreuth - Bad Berneck - Gefress

Landkreis Bayreuth

369

Bayreuth - Warmensteinach - Fichtelberg - Mehlmeisel

Landkreis Bayreuth

372

Bayreuth - Gesees - Haag - Lindenhardt

Landkreis Bayreuth

373

Bayreuth - Eckersdorf - Oberwaiz

Landkreis Bayreuth

375

Bayreuth - Eckersdorf / Pettendorf - Obernsees / Glashütten

Landkreis Bayreuth

376

Bayreuth Hbf - Donndorf - Glashütten - Plankenfels - Hollfeld

Landkreis Bayreuth

396

zwischen Bayreuth - Mistelbach/Eckersdorf - Oberailsfeld

Landkreis Bayreuth

397

zwischen Bayreuth - Pottenstein

Landkreis Bayreuth

8435

Bayreuth - Hollfeld - Thurnau - Kulmbach

Landkreis Greiz

1

Schönfeld - Elsterberg

Landkreis Greiz

2

Greiz - Elsterberg- Cossengrün - Arnsgrün - Bernsgrün

Landkreis Greiz

14

Greiz - Friesen - Reichenbach

Landkreis Greiz

18

Greiz - Raasdorf - Mohlsdorf - Kahmer - Reudnitz

Landkreis Greiz

20

Greiz - Teichwolframsdorf - Seelingstädt - Zwirtschen

Landkreis Greiz

21

Greiz - Waltersdorf - Berga

Landkreis Greiz

22

Berga - Neumühle- Großkundorf - Berga

Landkreis Greiz

23

Greiz - Naitschau - Wellsdorf - Tremnitz - Greiz

Landkreis Greiz

24

Greiz - Göttendorf - Zeulenroda

Landkreis Greiz

25

Greiz - Langenwetzendorf - Zeulenroda

Landkreis Greiz

27

Greiz - Hohenölsen - Weida - Gera

Landkreis Greiz

28

Zeulenroda - Hohenleuben - Weida - Gera

Landkreis Greiz

32

Zeulenroda - Niederböhmersdorf

Landkreis Greiz

34

Zeulenroda - Dörtendorf - Staitz - Auma

Landkreis Greiz

35

Zeulenroda - Pahren - Förthen - Zeulenroda

Landkreis Greiz

36

Zeulenroda - Pöllwitz - Pausa - Bernsgrün - Arnsgrün - Dobia

Landkreis Greiz

40

Zeulenroda - Auma - Triptis

Landkreis Greiz

45

Zeulenroda - Merkendorf - Stelzendorf - Auma

Landkreis Greiz

200

Gera - Lindenkreuz-St. Gangloff - (Reichenbach) - Hermsdorf

Landkreis Greiz

202

Gera - Münchenbernsdorf - Hopfenberg - Schwarzbach

Landkreis Greiz

203

Gera - Caaschwitz - Crossen - Eisenberg

Landkreis Greiz

204

Gera - Tautenhain - (Hermsdorf) - Eisenberg

Landkreis Greiz

205

Gera - Mühlsdorf - Rüdersdorf - Hartmannsdorf - Gera

Landkreis Greiz

208

Gera - Pölzig - Heuckewalde

Landkreis Greiz

211

Gera - Ronneburg - Reichstädt - Großbraunshain - Beiersdorf

Landkreis Greiz

212

Gera - Friedmannsdorf

Landkreis Greiz

212s

Gera - Friedmannsdorf / Braunichswalde - Gera

Landkreis Greiz

213

Gera - Werdau - Zwickau

Landkreis Greiz

214

Gera - Crimla - Weida (Gesamtverkehr Gera-Weida)

Landkreis Greiz

216

Weida - Steinsdorf - Schömberg - Staitz - Hohenölsen

Landkreis Greiz

217

Stadtverkehr Weida

Landkreis Greiz

218

Weida - Hohenölsen/Clodra - Wolfersdorf

Landkreis Greiz

219

Gera - Wünschendorf - Linda - Wolfersdorf - Seelingstädt

Landkreis Greiz

220

Seifersdorf - Crimla - Weida

Landkreis Greiz

221

Gera - Schafpreskeln - Wolfsgefärth - Seifersdorf

Landkreis Greiz

222

Gera - Kaltenborn - Kraftsdorf - Hermsdorf

Landkreis Greiz

223

Gera - Kauern - Ronneburg

Landkreis Greiz

225

Weida - Münchenbernsdorf - Hermsdorf

Landkreis Greiz

226

Weida - Wünschendorf

Landkreis Greiz

227

Weida - Niederpöllnitz - Forstwolfersdorf

Landkreis Greiz

233

Gera - Hundhaupten - Birkhausen

Landkreis Greiz

353

Gera - Ronneburg - Beerwalde-Schmölln

Landkreis Hof

6341

Hof - Schwarzenbach/Saale - Kirchenlamitz-Marktredwitz

Landkreis Hof

6342

Hof - Tiefengrün - Rudolpfstein - Eisenbühl - Berg

Landkreis Hof

6344

Hof-Grobau/Zedtwitz - Töpen

Landkreis Hof

6346

Selbitz - Naila - Schwarzenbach - Bernstein a. Wald

Landkreis Hof

6347

Hof - Berg - Issigau - Lichtenberg/Bad Steben - Nordhalben

Landkreis Hof

6348

Geroldsgrün - Langenbach -Bad Steben - Naila

Landkreis Hof

6349

Naila-Issigau - Blechschmidtenh.- Lichtenberg - Naila

Landkreis Hof

6350

Naila - Selbitz - Schauenstein - Helmbrechts - Münchberg

Landkreis Hof

6351

Weißenstadt - Sparneck - Münchberg

Landkreis Hof

6352

Gefrees - Zell (Oberfranken) - Münchberg

Landkreis Hof

6358

Hof - Schlegel - Rodesgrün - Naila

Landkreis Hof

6359

Dürrenwaiderhammer - Bad Steben/Issigau - Berg - Naila

Landkreis Hof

6360

Hof - Leupoldsgrün/Konradsreuth - Helmbrechts

Landkreis Hof

6362

Rehau - Schwarzenbach (Saale) - Münchberg

Landkreis Hof

6363

Hof - Döhlau - Tauberlitz - Hof (Ringverkehr)

Landkreis Hof

6364

Gottsmannsgrün-Issigau- Berg - Naila

Landkreis Hof

6365

Faßmannsreuth - Rehau

Landkreis Hof

6366

Hof - Tauberlitz - Döhlau - Rehau

Landkreis Hof

6371

Neuhausen/Eulenhammer - Rehau - Selb

Landkreis Hof

6372

Hof - Bad Steben - Kronach- (Radbus Tälerlinie)

Landkreis Hof

6373

Hof - Weißenstadt - Bad Steben (Radbus Seen-und Fichtelgebirgslinie)

Landkreis Hof

6390

Hof - Rehau - (Selb - Thiersheim - Marktredwitz)

Landkreis Hof

8324

Gefrees - Streitau - Stammbach - Münchberg

Landkreis Hof

8359

Münchberg/Ahornberg - Helmbrechts - Naila

Landkreis Hof

8360

Helmbrechts - Reuthlas - Konradsreuth/Schlegel

Landkreis Hof

8406

Gundlitz - Helmbrechts

Landkreis Hof

8943

Bayreuth - Bad Berneck - Münchberg - Hof (Saale)

Landkreis Kulmbach

11

Himmelkron - Bayreuth / Gefrees

Landkreis Kulmbach

12

Wirsberg - Neuenmarkt - Bayreuth

Landkreis Kulmbach

15

Helmbrechts - Marktleugast - Münchberg

Landkreis Kulmbach

16

Kulmbach - Marktleugast - Helmbrechts

Landkreis Kulmbach

17

Kulmbach - Trebgast - Neudrossenfeld

Landkreis Kulmbach

18

Kulmbach - Kronach/ Presseck - Helmbrechts

Landkreis Kulmbach

18a

Citybus Stadtsteinach

Landkreis Kulmbach

21

zwischen Kulmbach - Reuth (b.Burgkunstadt)

Landkreis Kulmbach

22

Kulmbach - Weismain

Landkreis Kulmbach

23

Kulmbach - Neuenreuth

Landkreis Kulmbach

26

Kasendorf - Thurnau - Bayreuth

Landkreis Kulmbach

27

zwischen Bayreuth -Neudrossenfeld - Kulmbach - Kirchleus

Landkreis Kulmbach

969

zwischen Wiesentfels - Bayreuth

Landkreis Kulmbach

8355

zwischen Kulmbach - Marktrodach - Oberrodach

Landkreis Kulmbach

8943

Hof - Münchberg - Bayreuth

Landkreis Lichenfels

1212

Lichtenfels - Schönbrunn - Bad Staffelstein - Loffeld - Lichtenfels

Landkreis Lichenfels

1213

Lichtenfels - Isling - Burgkunstadt - Theisau

Landkreis Lichenfels

1214

Lichtenfels - Lahm - Wattendorf - Arnstein

Landkreis Lichenfels

1216

zwischen Lichtenfels - Buch am Forst

Landkreis Lichenfels

1227

Kümmersreuth - Bad Staffelstein

Landkreis Lichenfels

1231

Weiden - Wohnsig - Weismain - Burgkunstadt

Landkreis Lichenfels

1232

Seubersdorf - Weismain - Burgkunstadt

Landkreis Lichenfels

1232

zwischen Weismain und Geutenreuth

Landkreis Lichenfels

1233

Wallersberg - Köttel - Weismain - Burgkunstadt

Landkreis Lichenfels

1234

Kleinziegelfeld - Arnstein - Weismain - Burgkunstadt

Landkreis Lichenfels

8228

zwischen Lichtenfels - Kutzenberg

Landkreis Lichenfels

8242

zwischen Weismain - Arnstein

Landkreis Lichenfels

8329

zwischen Lichtenfels - Unterlangenstadt

Landkreis Neustast a.d.W

11

Weiden (Opf.) - Oberviechtach

Landkreis Neustast a.d.W

12

Weiden (Opf) - Parkstein - Schwand

Landkreis Neustast a.d.W

15

Neustadt/WN - Parkstein - Schwand

Landkreis Neustast a.d.W

16

ZOB-Neustadt-Parkstein-Neustadt-Schwand

Landkreis Neustast a.d.W

30

Weiden (Opf) - Etzenricht - Kohlberg-Weiden

Landkreis Neustast a.d.W

40

Heinersreuth - Schlammersdorf - Eschenbach

Landkreis Neustast a.d.W

2500

Waldthurn - Vohenstrauß

Landkreis Neustast a.d.W

2503

Weiden (Opf.) - Edeldorf - Wilchreuth - Neustadt/WN

Landkreis Neustast a.d.W

2505

Oberviechtach - Vohenstrauß

Landkreis Neustast a.d.W

2506

Moosbach - Eslarn - Oberviechtach

Landkreis Neustast a.d.W

2507

Brünst - Lösselmühle - Neuenhammer - Playstein - Vohenstrauß

Landkreis Neustast a.d.W

2508

Lösselmühle - Pleystein

Landkreis Neustast a.d.W

5001

Weiden/Opf. - Altenstadt - Neustadt a.d.WN

Landkreis Neustast a.d.W

6269

Pressath - Grafenwöhr - Eschenbach - Auerbach - Neuhaus (Pegn)

Landkreis Neustast a.d.W

6272

Weiden (Oberpf) - Neustadt - Floß - Flossenbürg - Silberhütte

Landkreis Neustast a.d.W

6275

Weiden - Nabburg - Schwarzenfeld - Schwandorf

Landkreis Neustast a.d.W

6277

Kemmnath - Erbendorf - Neustadt- Weiden

Landkreis Neustast a.d.W

6278

Weiden (Oberpf) - Mantel - Grafenwöhr - Eschenbach

Landkreis Neustast a.d.W

6279

Weiden - Grafenwöhr - Kemnath - Kirchenlaibach

Landkreis Neustast a.d.W

6283

Eschenbach - Neustadt a. Kulm/ Pressath - Kemnath

Landkreis Neustast a.d.W

6285

Weiden (Oberpf) - Waldthurn - Lösselmühle

Landkreis Neustast a.d.W

6291

Weiden - Vohenstrauß - Waidaus/Moosbach - Eslarn

Landkreis Neustast a.d.W

6293

Neustadt/Floß - Vohenstrauß

Landkreis Neustast a.d.W

6294

Flossenbürg - Floß - Vohenstrauß

Landkreis Neustast a.d.W

6295

Weiden (Opf.) - Wöllershof/ Windischeschenbach - Friedenfels

Landkreis Neustast a.d.W

6297

Vohenstrauß - Tännesberg - Leuchtenberg - Vohenstrauß

Saale Orla Kreis

132

Schleiz - Zeulenroda-Greiz

Saale Orla Kreis

143

Schleiz-Mühltroff-Plauen

Saale Orla Kreis

155

Hof - Töpen - Gefell - Schleiz

Saale Orla Kreis

163

Hirschberg - Tanna - Plauen

Saale Orla Kreis

610

Schleiz - Bad Lobenstein - Lehesten - Brennersgrün

Saale Orla Kreis

611

Schleiz - Burgk - Schleiz

Saale Orla Kreis

612

Weitisberga - Wurzbach - Titschendorf

Saale Orla Kreis

620

Naila - Bad Lobenstein - Remtendorf - Ziegenrück

Saale Orla Kreis

630

Bad Lobenstein-Ruppersdorf-Remptendorf

Saale Orla Kreis

640

Bad Lobenstein - Neundorf - Titschendorf - Blankenstein

Saale Orla Kreis

710

Schleiz - Gefell - Hirschberg

Saale Orla Kreis

720

Schleiz - Blankenstein - Bad Lobenstein

Saale Orla Kreis

721

Schleiz - Frössen - Hirschberg

Saale Orla Kreis

730

Schleiz - Tanna - Stelzen

Saale Orla Kreis

810

Schleiz - Auma - Mittelpöllnitz - Gera

Saale Orla Kreis

820

Schleiz - Neustadt - (Stadtroda - Jena)

Saale Orla Kreis

821

Schleiz - Plothen - Knau

Saale Orla Kreis

946

Schleiz - (Knau) - Külmla - Ziegenrück

Saale Orla Kreis

966

Schleiz - (Linkenmühle) - Ziegenrück - Ranis - Pößneck

Saale Orla Kreis

LA

Stadtverkehr Schleiz

Saale Orla Kreis

LB

Stadtverkehr Schleiz

Saale Orla Kreis

L1

Stadtmobil Bad Lobenstein

Landkreis Tirschenreuth

2700

Tirschenreuth - Mitterteich - Waldsassen

Landkreis Tirschenreuth

2702

Tirschenreuth - Wernersreuth - Neualbenreuth

Landkreis Tirschenreuth

2703

Tirschenreuth - Weiden (Opf)

Landkreis Tirschenreuth

2704

Ellenfeld - Mähring - Neualbenreuth - Waldsassen

Landkreis Tirschenreuth

2705

Tirschenreuth - Plößberg - Weiden (Opf)

Landkreis Tirschenreuth

2706

Wildenau - Plößberg - Falkensberg - Wiesau - Waldsassen

Landkreis Tirschenreuth

6267

Hermannsreuth - Bärnau - Tirschenreuth - Wiesau

Landkreis Tirschenreuth

6276

Wiesau - Mitterteich - Waldsassen - Eger (Cheb)

Landkreis Tirschenreuth

6277

Kemnath - Erbendorf - Neustadt - Weiden (Opf)

Landkreis Tirschenreuth

6281

Kemnath - Kirchenlaibach - Bayreuth

Landkreis Tirschenreuth

6282

Kemnath - Immenreuth - Brand / Ahornberg

Landkreis Tirschenreuth

6284

Kemnath - Erbendorf - Tirschenreuth

Landkreis Tirschenreuth

6286

Waldsassen - Konnersreuth - Arzberg

Landkreis Tirschenreuth

6287

Waldsassen - Neualbenreuth

Landkreis Tirschenreuth

6288

Friedenfels - Wiesau - Tirschenreuth

Landkreis Tirschenreuth

6289

Tirschenreuth - Mähring

Landkreis Tirschenreuth

6391

Neusorg - Fichtelberg

Landkreis Tirschenreuth

6395

Kronau - Wiesau

Landkreis Wunsiedel

1

(Hof) - Schönwald - Selb -Thierstein - Höchstädt - Thiersheim - Marktredwitz

Landkreis Wunsiedel

2 / 19

Wunsiedel - Thiersheim - Arzberg - Schirnding

Landkreis Wunsiedel

3

Marktredwitz - Bad Alexandersbad - Wunsiedel - Tröstau - Nagel - Brand (Opf.) - Mehlmeisel - Fichtelberg

Landkreis Wunsiedel

4

Kirchenlamitz - Marktleuthen - Röslau - Wunsiedel - Marktredwitz

Landkreis Wunsiedel

5

Selb - Marktleuthen - Wunsiedel

Landkreis Wunsiedel

6

Selb - Hohenberg - Schirnding - Waldsassen

Landkreis Wunsiedel

7

Marktredwitz - Bad Alexandersbad - Wunsiedel - Röslau - Weißenstadt - Gefrees

Landkreis Wunsiedel

8

Marktredwitz - Brand - Seußen - Arzberg - Schirnding - Hohenberg

Landkreis Wunsiedel

9

Holenbrunn - Wunsiedel - Tröstau - Vordorf - Weißenstadt

Landkreis Wunsiedel

10

Marktredwitz - Wunsiedel (Gesamtfahrplan)

Landkreis Wunsiedel

13

Marktredwitz - Waldershof (Gesamtfahrplan)

Landkreis Wunsiedel

15

Selb - Plößberg - Erkersreuth - Schatzbach – Mühlb. - Wildenau

Landkreis Wunsiedel

17

Marktleuthen - Höchstädt - Thierstein - Thiersheim

Landkreis Wunsiedel

18

Thiersheim - Neuhaus

Landkreis Wunsiedel

21

Friedenfels - Marktredwitz

Landkreis Wunsiedel

22

Kemnath - Marktredwitz

Landkreis Wunsiedel

23

Wunsiedel - Hildenbach - Vordorf - Weißenstadt

Landkreis Wunsiedel

24

Marktleuthen - Weißenstadt

Landkreis Wunsiedel

27

Selb-Thierstein-Wunsiedel-Fichtelberg (Porzellanlinie- Radbus)

Landkreis Wunsiedel

28

Marktredwitz-Wunsiedel-Weißenstadt-Bischofsgrün (Main-Eger-Linie- Radbus)

Verkehrsverbund Mittelsachsen

107

zwischen Schlunzig - Thurm

Verkehrsverbund Mittelsachsen

111

zwischen Niederschindmaas - Zwickau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

129

Zwickau - Werdau - Steinpleis - Zwickau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

130

Zwickau - Steinpleis - Fraureuth

Verkehrsverbund Mittelsachsen

132

Wilkau-Haßlau - Cunersdorf - Niedercrinitz - Kirchberg

Verkehrsverbund Mittelsachsen

133

zwischen Zwickau - Dennheritz

Verkehrsverbund Mittelsachsen

135

Zwickau - Reinsdorf - Friedrichsgrün - Vielau - Wilkau-Haßlau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

136/13

Zwickau - Wilkau-Haßlau - Kirchberg - Rothenkirchen

Verkehrsverbund Mittelsachsen

137

Wilkau-Haßlau - Cainsdorf - Wilkau-Haßlau, Stadtzentrum -Haara - Rosenthal -Gewerbegebiet

Verkehrsverbund Mittelsachsen

138

Zwickau - Mülsen - Neuschönburg - Marienau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

139

zwischen Zwickau - Mülsen

Verkehrsverbund Mittelsachsen

140

Zwickau - Mülsen - Thurm

Verkehrsverbund Mittelsachsen

141/23

Zwickau - Vielau - Wildenfels - Hartenstein - Langenbach

Verkehrsverbund Mittelsachsen

142

Wildenfels - Zschocken - Thierfeld - Hartenstein

Verkehrsverbund Mittelsachsen

143/16

Zwickau - Ebersbrunn - Hirschfeld

Verkehrsverbund Mittelsachsen

147

Kirchberg - Bärenwalde - Obercrinitz

Verkehrsverbund Mittelsachsen

148

Wilkau-Haßlau - Culitzsch

Verkehrsverbund Mittelsachsen

149

Wildenfels - Burkersdorf - Kirchberg

Verkehrsverbund Mittelsachsen

154

Kirchberg - Giegengrün

Verkehrsverbund Mittelsachsen

156

Zwickau - Wilkau-Haßlau - Silberstraße - Weißbach - Burkersdorf/ Kirchberg

Verkehrsverbund Mittelsachsen

157

Wilkau-Haßlau - Wildenfels - Hartenstein

Verkehrsverbund Mittelsachsen

159/17

Zwickau, Abzw Hartmannsdorf - Zwickau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

160

zwischen Fraureuth - Langenhessen

Verkehrsverbund Mittelsachsen

161

Werdau, Friedenssiedlung - Königswalde - Hartmannsdorf

Verkehrsverbund Mittelsachsen

162

Werdau - Beiersdorf - Neumark

Verkehrsverbund Mittelsachsen

163

Werdau - Leubnitz-Werdau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

164

Werdau - Langenbernsdorf - Trünzig - Langenbernsdorf - Werdau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

165

zwischen Werdau - Niederalbertsdorf

Verkehrsverbund Mittelsachsen

168

Stadtverkehr Werdau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

173

Zwickau - Crossen - Thurm

Verkehrsverbund Mittelsachsen

177

Kirchberg - Hirschfeld - Bärenwalde

Verkehrsverbund Mittelsachsen

181/29

Zwickau - Stenn-Schönfels - Neumark - Reichenbach

Verkehrsverbund Mittelsachsen

182

Schönau - Wildenfels - Grünau - Langenbach

Verkehrsverbund Mittelsachsen

194

in Affalter

Verkehrsverbund Mittelsachsen

330

Schwarzenberg - Rittersgrün - Tellerhäuser-Oberwiesenthal

Verkehrsverbund Mittelsachsen

332

Schwarzenberg - Markersbach

Verkehrsverbund Mittelsachsen

334

Aue - Schwarzenberg - Johanngeorgenstadt

Verkehrsverbund Mittelsachsen

342

Schwarzenberg - Beierfeld - Grünhain - Zwönitz

Verkehrsverbund Mittelsachsen

343

Schwarzenberg - Waschleithe - Grünhain

Verkehrsverbund Mittelsachsen

346

Eibenstock- Wildenthal-Johanngeorgenstadt

Verkehrsverbund Mittelsachsen

348

Johanngeorgenstadt, Busplatz - Johanngeorgenstadt, Bahnhof

Verkehrsverbund Mittelsachsen

350

Johanngeorgenstadt, Busplatz - Erbgericht

Verkehrsverbund Mittelsachsen

351

Schönheide - Eibenstock - Bockau - Aue

Verkehrsverbund Mittelsachsen

353

Aue - Aue/Alberoda

Verkehrsverbund Mittelsachsen

354

Eibenstock - Schönheide

Verkehrsverbund Mittelsachsen

355

Eibenstock - Sosa

Verkehrsverbund Mittelsachsen

357

Aue - Schneeberg/Neustädtel - Lindenau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

359

Aue - Schneeberg - Schneeberg, Strandbad Filzteich

Verkehrsverbund Mittelsachsen

360

Aue - Schneeberg - Zwickau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

361

zwischen Aue - Zwönitz

Verkehrsverbund Mittelsachsen

362

Aue - Schneeberg, Griesbacher Hang

Verkehrsverbund Mittelsachsen

363

Aue - Lößnitz - Affalter - Zwönitz

Verkehrsverbund Mittelsachsen

364

Bad Schlema - Schneeberg - Lindenau-Wildbach

Verkehrsverbund Mittelsachsen

365

Aue - Bad Schlema - Schneeberg - Bad Schlema - Aue

Verkehrsverbund Mittelsachsen

366

Aue - Sosa

Verkehrsverbund Mittelsachsen

367

Aue - Bockau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

368

Aue - Lößnitz - Dittersdorf

Verkehrsverbund Mittelsachsen

369

Aue - Zschorlau - Albernau

Verkehrsverbund Mittelsachsen

370

Aue - Stützengrün - Schönheide

Verkehrsverbund Mittelsachsen

371

Aue - Eibenstock - Carlsfeld

Verkehrsverbund Mittelsachsen

372

Aue - Schneeberg - Neidhardsthal - Eibenstock

Verkehrsverbund Mittelsachsen

373

Aue - Burkhardtsgrün - Eibenstock

Verkehrsverbund Mittelsachsen

375

Aue - Bernsbach - Beierfeld - Schwarzenberg, Sonnenleithe/Grünhain

Verkehrsverbund Mittelsachsen

376

Aue - Lauter

Verkehrsverbund Mittelsachsen

378

Aue-Lößnitz, Neustadt - (Alberoda)

Verkehrsverbund Mittelsachsen

379

Aue - Zschorlau - Albernau - Bockau - Aue

Verkehrsverbund Mittelsachsen

380

zwischen Aue - Affalter

Verkehrsverbund Mittelsachsen

385

Aue - Schneeberg - Rothenkirchen

Verkehrsverbund Mittelsachsen

414

Kurort Oberwiesenthal - Tellerhäuser - Rittersgrün

Verkehrsverbund Mittelsachsen

415

zwischen Raschau - Schwarzenberg - Aue

Verkehrsverbund Mittelsachsen

441

zwischen Langenberg - Schwarzenberg

Verkehrsverbund Vogtland

478 / CZ 19

Aš-Bad Elster

Verkehrsverbund Vogtland

V-2a

Mehltheuer - Weischlitz

Verkehrsverbund Vogtland

V-2b

Mehltheuer - Pausa

Verkehrsverbund Vogtland

V-3

Plauen - Reuth - Mißlareuth

Verkehrsverbund Vogtland

V-4

Plauen - Pausa - Zeulenroda

Verkehrsverbund Vogtland

V-6

Plauen - Treuen - Lengenfeld

Verkehrsverbund Vogtland

V-7

Plauen - Theuma - (Bergen) - Falkenstein (siehe auch Anrufsammeltaxi)

Verkehrsverbund Vogtland

V-7

Plauen - Theuma - (Bergen) - Falkenstein - Anrufsammeltaxi Großfriesen - Reusa

Verkehrsverbund Vogtland

V-8

Lottengrün - Theuma

Verkehrsverbund Vogtland

V-9

Plauen - Oelsnitz - Adorf - Bad Elster

Verkehrsverbund Vogtland

V-10

Plauen - Kauschwitz - Fröbersgrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-12

Plauen - Rößnitz - Schneckengrün - Zwoschwitz - Plauen

Verkehrsverbund Vogtland

V-13

Plauen - Oberlosa - Unterlosa

Verkehrsverbund Vogtland

V-14

Plauen - Leubnitz - Rodau - Schönberg - Mühltroff

Verkehrsverbund Vogtland

V-16

Plauen - Weischlitz - Schwand - Krebes

Verkehrsverbund Vogtland

V-17

Plauen - Gansgrün - Talsperre Pöhl

Verkehrsverbund Vogtland

V-18

Plauen - Möschwitz - Talsperre Pöhl - Reimersgrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-19

Plauen - Jößnitz - Steinsdorf - Elsterberg

Verkehrsverbund Vogtland

V-21

Plauen - Pirk - Heinersgrün - Hof / Saale

Verkehrsverbund Vogtland

V-22

Adorf - Leubetha-Saalig - Wohlbach

Verkehrsverbund Vogtland

V-23

Bürgerbus Adorf – Jugelsburg – Remtengrün - Adorf

Verkehrsverbund Vogtland

V-24

Bürgerbus Sohl – Reuth – Bad Elster - Sohl

Verkehrsverbund Vogtland

V-26

Bad Elster - Reuth - Sohl - Bad Elster

Verkehrsverbund Vogtland

V-27

Bad Elster - Bad Brambach - Schönberg

Verkehrsverbund Vogtland

V-29

Gunzen - Schöneck - Markneukirchen

Verkehrsverbund Vogtland

V-30

Bad Elster - Adorf - Markneukirchen - Schöneck/ Klingenthal

Verkehrsverbund Vogtland

V-31

Markneukirchen - Erlbach - Markneukirchen

Verkehrsverbund Vogtland

V-32

Oelsnitz - Marieney - Wohlbach

Verkehrsverbund Vogtland

V-33

Oelsnitz - Ebersbach - Hundsgrün - Eichigt

Verkehrsverbund Vogtland

V-35

Oelsnitz - Oberhermsgrün - Eichigt - Tiefenbrunn

Verkehrsverbund Vogtland

V-36

Oelsnitz - Falkenstein

Verkehrsverbund Vogtland

V-37

Oelsnitz - Dröda - Bobenneukirchen - Ottengrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-38

Oelsnitz - Schöneck - Klingenthal

Verkehrsverbund Vogtland

V-39

Oelsnitz - Taltitzer Kreuz-Magwitz/ Planschwitz

Verkehrsverbund Vogtland

V-40

Oelsnitz - Theuma - Lottengrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-41

Oelsnitz - Triebel - Wiedersberg

Verkehrsverbund Vogtland

V-44

Oelsnitz - Hof / Saale

Verkehrsverbund Vogtland

V-46

Markneukirchen - Breitenfeld

Verkehrsverbund Vogtland

V-47

Markneukirchen - Wernitzgrün - Landwüst

Verkehrsverbund Vogtland

V-51

Tannenbergsthal - Schneckenstein

Verkehrsverbund Vogtland

V-52

Ortsbus Falkenstein - Ellefeld - Auerbach

Verkehrsverbund Vogtland

V-53

Falkenstein - Hammerbrücke - Muldenberg - Klingenthal

Verkehrsverbund Vogtland

V-54

Falkenstein - Reumtengrün - Auerbach

Verkehrsverbund Vogtland

V-55

Rodewisch - Auerbach - Falkenstein - Auerbach - Rodewisch

Verkehrsverbund Vogtland

V-56

Dorfstadt-Falkenstein - Schönau

Verkehrsverbund Vogtland

V-57

Falkenstein - Altmannsgrün - Treuen

Verkehrsverbund Vogtland

V-59

Rodewisch - Rützengrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-60

Rodewisch - Röthenbach

Verkehrsverbund Vogtland

V-61

Rodewisch -Auerbach- Schönheide

Verkehrsverbund Vogtland

V-62

Beerheide - Rempesgrün - Auerbach

Verkehrsverbund Vogtland

V-63

Rodewisch - Auerbach - Treuen

Verkehrsverbund Vogtland

V-64

Rodewisch - Rothenkirchen - Eibenstock - Johanngeorgenstadt

Verkehrsverbund Vogtland

V-66

Rodewisch - Lengenfeld - Ebersbrunn - Zwickau

Verkehrsverbund Vogtland

V-69

Rodewisch - Auerbach, Bendelsteingebiet

Verkehrsverbund Vogtland

V-71

Sachsengrund - Tannenbergsthal - Muldenberg - Schöneck

Verkehrsverbund Vogtland

V-72

Rodewisch - Rodewisch, Randsiedlung

Verkehrsverbund Vogtland

V-73

Reichenbach - Mylau - Netzschkau - Thoßfell - Plauen

Verkehrsverbund Vogtland

V-74

Reichenbach - Lengenfeld

Verkehrsverbund Vogtland

V-75

Neumark-Gospersgrün - Schönfels- Reuth

Verkehrsverbund Vogtland

V-76

Reichenbach - Schönbach - Neumark

Verkehrsverbund Vogtland

V-77

Mylau - Reichenbach - Brunn - Reuth - Neumark

Verkehrsverbund Vogtland

V-79

Rodewisch - Auerbach - Tannenbergsthal - Klingenthal

Verkehrsverbund Vogtland

V-80

Reichenbach - Netzschkau

Verkehrsverbund Vogtland

V-81

Reichenbach - Netzschkau - Greiz

Verkehrsverbund Vogtland

V-82

Reichenbach - Hauptmannsgrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-83

Reichenbach - Netzschkau - Treuen

Verkehrsverbund Vogtland

V-84

Reichenbach - Mylau - Netzschkau - Elsterberg

Verkehrsverbund Vogtland

V-87

Reichenbach - Netzschschkau - Talsperre Pöhl

Verkehrsverbund Vogtland

V-88

Reichenbach - Lengenfeld - Rodewisch

Verkehrsverbund Vogtland

V-90

Lengenfeld - Waldkirchen - Irfersgrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-91

Bürgerbus Lengenfeld -Plohn

Verkehrsverbund Vogtland

V-902

Rufbus Lengenfeld - Waldkirchen - Lengenfeld

Verkehrsverbund Vogtland

V-92

Rodewisch - Lengenfeld - Pechtelsgrün - Irfersgrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-93

Ortsbus Treuen - Wetzelsgrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-94

Ortsbus Treuen - Eich

Verkehrsverbund Vogtland

V-95

Neumark - Hauptmannsgrün

Verkehrsverbund Vogtland

V-96

Auerbach - Eich, Walderlebnisgarten

Verkehrsverbund Vogtland

V-200

Bad Elster - Klingenthal - Reichenbach-Mylau

Verkehrsverbund Vogtland

V-210

Rautenkranz - Schöneck - Adorf- Bad Brambach/ Aš

Verkehrsverbund Vogtland

V-220

Plauen - Talsperre Pöhl - Barthmühle

Verkehrsverbund Vogtland

V-221

Helmsgrün - Jocketa

Verkehrsverbund Vogtland

V-230

Plauen - Oelsnitz - Adorf - Bad Elster

Region Cheb

60

Aš - Erkersreuth - Selb

Region Cheb

478

Aš - Bad Elster

Region Cheb

411010

Cheb - Libá - Hazlov

Region Cheb

411011

Cheb - Františkovy Lázně - Poustka, Ostroh - Vojtanov

Region Cheb

411015

Cheb - Františkovy Lázně - Milhostov - Nový Kostel

Region Cheb

411110

Cheb - Aš - Doubrava

Region Cheb

411120

Cheb - Františkovy Lázně

Region Cheb

411130

Cheb - Plesná - Lomnička

Region Cheb

411140

Cheb - Milhostov - Nový Kostel - Luby

Region Cheb

411150

Luby - Nový Kostel - Plesná

Region Cheb

411180

Cheb - Lipová - Palič

Region Cheb

411190

Cheb - Mýtina - Lipová

Region Cheb

411200

Cheb - Potočiště - Nebanice - Odrava

Region Cheb

411210

Cheb - Okrouhlá - Tuřany - Návrší

Region Cheb

411230

Cheb-Karlovy Vary-Boží Dar

Region Cheb

411240

Cheb - Františkovy Lázně - Aš - Hranice - Trojmezí

Region Cheb

411280

Aš - Krásná - Štítary - Aš

Region Cheb

411310

Mariánské Lázně - Cheb

Region Cheb

411320

Mariánské Lázně - Lázně Kynžvart - Dolní Žandov - Milíkov - Mokřina

Region Cheb

411330

Mariánské Lázně - Valy - Lázně Kynžvart - Stará Voda

Region Cheb

411340

Mariánské Lázně -Tři Sekery - Krásné

Region Cheb

411350

Mariánské Lázně - Tři Sekery - Tachovská Huť

Region Cheb

411360

Mariánské Lázně - Velká Hleďsebe - Drmoul - Trstěnice - Horní Ves

Region Cheb

411370

Mariánské Lázně - Mnichov - Karlovy Vary

Region Cheb

411380

Mariánské Lázně - Prameny

Region Cheb

411440

Cheb - Kynšperk nad Ohří - Sokolov - Karlovy Vary

Region Cheb

411460

Mariánské Lázně - Planá

Region Karlsbad

420351

Žlutice - Verušičky, Luka - Karlovy Vary

Region Karlsbad

420401

Bečov n. Teplou - Otričín - Měchov - Toužim

Region Karlsbad

420441

Teplá - Toužim

Region Karlsbad

421101

Karlovy Vary - Ostrov - Jáchymov

Region Karlsbad

421102

Karlovy Vary - Ostrov - Jáchymov - Mariánská - Boží Dar

Region Karlsbad

421103

Karlovy Vary - Ostrov - Jáchymov - Abertamy - Potůčky

Region Karlsbad

421104

Karlovy Vary - Hroznětín - Abertamy

Region Karlsbad

421111

Karlovy Vary - Ostrov

Region Karlsbad

421145

Karlovy Vary - Loket nad Ohří - Horní Slavkov - Krásno

Region Karlsbad

421146

Karlovy Vary - Brezova - Stanovice - Stanovice,Hlinky - Bochov,Javorná

Region Karlsbad

421147

Karlovy Vary-Březová-Kolová-Pila-Bochov,Javorná

Region Karlsbad

421148

Karlovy Vary-Pila

Region Karlsbad

421180

Karlovy Vary - Kyselka - Vojkovice,Jakubov

Region Karlsbad

421190

Nejdek - Karlovy Vary - Ostrov

Region Karlsbad

421191

Nejdek - Šindelová - Rotava-Kraslice

Region Karlsbad

421193

Nejdek-Vysoká Pec,Rudné - Nové Hamry - Nejdek

Region Karlsbad

421196

Nejdek - Vřesová - Chodov - Vintířov

Region Karlsbad

421201

Karlovy Vary - Šemnice

Region Karlsbad

421204

Karlovy Vary - Bor - Otovice - Hroznětín

Region Karlsbad

421210

Ostrov - Karlovy Vary - Vintířov

Region Karlsbad

421215

Karlovy Vary - Nová Role - Chodov

Region Karlsbad

421219

Karlovy Vary - Vřesová

Region Karlsbad

421220

Karlovy Vary - Vintířov

Region Karlsbad

421231

Sokolov-Karlovy Vary - Bochov - Žlutice - Chyše - Valeč

Region Karlsbad

421265

Nejdek - Ostrov

Region Karlsbad

421275

Ostrov - Děpoltovice - Nová Role - Chodov - Vřesová - Vintířov

Region Karlsbad

421312

Ostrov - Velichov - Vojkovice - Kyselka - Doupovské Hradiště

Region Karlsbad

421328

Ostrov - Krásný Les - Stráž n.Ohří - Perštejn

Region Karlsbad

421331

Žlutice - Bochov - Karlovy Vary

Region Karlsbad

421346

Bochov - Javorná - Dlouhá Lomnice - Bražec - Bochov

Region Karlsbad

421351

Žlutice - Verušičky - Karlovy Vary

Region Karlsbad

421371

Žlutice - Lubenec - Valeč - Žlutice

Region Karlsbad

421391

Karlovy Vary - Bochov - Toužim - Bečov n.Teplou - Karlovy Vary

Region Karlsbad

421401

Bečov n.Teplou - Otročín - Měchov - Toužim

Region Karlsbad

421402

Teplá - Otročín - Bečov n.Teplou

Region Karlsbad

421410

Žlutice - Stědrá - Toužim

Region Karlsbad

421430

Žlutice - Pšov - Žlutice

Region Karlsbad

421431

Žlutice - Novosedly - Pšov

Region Karlsbad

421432

Žlutice - Pšov - Semtěš - Žlutice

Region Karlsbad

421445

Toužim - Teplá - Mariánské Lázně

Region Karlsbad

421446

Teplá - Teplá,Staré Sedlo - Teplá,Křepkovice - Teplá,Mrázov - Teplá

Region Karlsbad

421447

Žlutice - Toužim - Teplá - Mariánské Lázně

Region Karlsbad

421453

Teplá - Služetín - Poutnov - Otročín

Region Karlsbad

421702

Karlovy Vary - Sokolov - Kynšperk nad Ohří - Cheb

Region Karlsbad

421703

Karlovy Vary - Chodov - Vřesová

Region Karlsbad

421704

Ostrov - Karlovy Vary - Vintířov

Region Karlsbad

421705

Chodov - Karlovy Vary, Dvory, Tesco - Karlovy Vary

Region Karlsbad

421706

Karlovy Vary - Nová Role - Chodov

Region Karlsbad

 

Kabinenbahn (lanová dráha) Imperial Karlovy Vary

Region Sokolov

481200

Kraslice - Rotava - Vřesová - Vintířov

Region Sokolov

481210

Rotava-Oloví-Kraslice

Region Sokolov

481220

Kraslice - Chodov - Karlovy Vary

Region Sokolov

481240

Kraslice - Rotava - Přebuz

Region Sokolov

481260

Kraslice - Stříbrná - Bublava - Kraslice - Rotava

Region Sokolov

481270

Kraslice - Kraslice,Sněžná - Kraslice,Kostelní - Kraslice,aut.st.

Region Sokolov

481520

Kynšperk nad Ohří - Libavské Údolí - Sokolov - Habartov

Region Sokolov

481530

Sokolov - Habartov - Lítov

Region Sokolov

481540

Sokolov - Bukovany - Dukla - Chlum Svaté Maří - Habartov

Region Sokolov

481550

Sokolov - Vřesová - Vintířov - Chodov - Vřesová

Region Sokolov

481560

Sokolov - Královské Poříčí - Nové Sedlo - Chodov - Tatrovice

Region Sokolov

481570

Sokolov - Josefov - Krajková,Libnov - Oloví,Studenec

Region Sokolov

481580

Březová,Kamenice - Sokolov - Krajková - Krajková,Květná

Region Sokolov

481590

Sokolov - Březová - Rovná

Region Sokolov

481600

Sokolov - Loket - Chodov - Vřesová - Loket,Nadlesí

Region Sokolov

481610

Sokolov - Vřesová - Chodov

Region Sokolov

481620

Loket - Loket

Region Sokolov

481630

Sokolov - Loket - Horní Slavkov - Krásno - Bečov nad Teplou-Nová Ves u Bečova

Region Sokolov

481640

Vintířov - Chodov-Nová Role

Region Sokolov

481660

Kraslice - Rotava - Jindřichovice - Dolní Nivy - Sokolov

Region Sokolov

481670

Horní Slavkov - Horní Slavkov,Kounice - Krásno

Region Sokolov

481680

Krajková,Libnov - Habartov-Kynšperk nad Ohří - Libavské Údolí

Region Sokolov

481690

Vřesová - Chodov - Nová Role

Region Sokolov

481700

Chodov - Nová Role

Region Sokolov

481710

Chodov - Vřesová

Region Sokolov

481720

Horní Slavkov - Loket - Chodov - Vintířov

Region Sokolov

481730

Kynšperk nad Ohří - Habartov - Sokolov

Region Sokolov

481740

Kynšperk nad Ohří - Chlum Svaté Maří - Bukovany - Sokolov

Region Sokolov

481750

Sokolov - Dolní Nivy - Jindřichovice,Háj

Region Sokolov

481760

Habartov - Bukovany - Tisová - Sokolov

Region Sokolov

481780

Sokolov - Královské Poříčí - Chodov - Vintířov

Region Sokolov

481810

Krásno - Horní Slavkov - Loket - Karlovy Vary

Region Sokolov

481820

Vřesová - Chodov - Karlovy Vary

Region Sokolov

348

Cheb - Aš -Bad Elster - Adorf - Klingenthal - Kraslice - Bublava - Prebuz-Nejdek (Radbus)

Region Sokolov

481902

Sokolov - Chodov - Nejdek - Horni Blatna - Bozi Dar Radbus

Region Sokolov

481910

Nová Ves u Bečova,Louka - Bečov nad Teplou, žel.st.